Nasza Działalność

Jednym z podstawowych czynników, którym powinna kierować się organizacja, to nakreślenie jej wartości. Dlaczego jest to takie ważne? W obecnym świecie możemy zaobserwować przesyt produktów i usług które nie wnoszą w życie nabywcy żadnej dodatniej wartości pod względem rozwoju osobistego. Misją akademii IMA, jest dodanie wartości w nastepujących obszarach (najedź kursorem na każdą z nich aby dowiedzieć się więcej):

Rozwój Osobisty

- Zbuduj odwagę wewnętrzną
- Buduj i pogłębiaj relacje międzyludzkie
- Naucz się i wdrażaj techniki rozwoju osobistego
- Zbuduj postawę człowieka sukcesu oraz pewność siebie
- Odkryj i rozwiń własny potencjał

Zdrowie

- Popraw formę fizyczną
- Naucz się zdrowego trybu życia
- Zdobądź praktyczne wskazówki służące poprawie stanu zdrowia

Biznes

- Planuj i skutecznie realizuj swoje cele
- Rozwijaj własny potencjał i kompetencje
- Zaprojektuj drogę kariery zawodowej
- Spraw, aby Twój biznes okazał się sukcesem
- Osiągnij większą niezależność finansową

Wizerunek

- Rozwiń swoją markę osobistą
- Stwórz własny styl
- Zbuduj profesjonalny wizerunek

Dlaczego to robimy?

Ponieważ widzimy potrzebę poprawiania jakości ludzkiego życia w obliczu wciąż zmieniającego się świata, który nabiera tak ogromnego tempa zmian, że trudno to zrozumieć, zarejestrować i mądrze dostosować. Wszystko przyspiesza i przeobraża się szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Sytuacja ta wymaga od społeczeństwa wyższej świadomości, elastyczności, odporności, systemu silnych wartości oraz zupełnie nowych kompetencji zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Jak to robimy?

Misję realizujemy poprzez warsztaty, wykłady, szkolenia, coaching, mentoring oraz doradztwo w środowisku interaktywnej, zaangażowanej i ciągle rozwijającej się międzynarodowej wspólnoty. Otaczamy się wybitnymi i doświadczonymi ekspertami dążącymi do rozwoju, budowania relacji oraz wymiany, których system wartości koreluje z naszym. Robimy to bezpośrednio, a także z wykorzystaniem nowoczesnych technologii wspierających nasze działania.

Co robimy?

Wdrażamy zmiany na poziomie wewnętrznym, a także zewnętrznym, z uwzględnieniem różnorodności, nowatorskich i skutecznych metod oraz specyfiki każdej metamorfozy. Promujemy i rozwijamy przedsiębiorczość, kluczowe kompetencje oraz wartości, takie jak: zdrowie, rozwój osobisty, biznes i wizerunek, które stanowią stabilny fundament i jednocześnie trampolinę sukcesu we wciąż zmieniającym się świecie.

To była ogromna przyjemność uczestniczyć w Tym wydarzeniu! Wygłaszane przemówienia i omawiane przykłady były naprawdę cenną lekcją, która ma niesamowity wpływ na dalszy rozwój. Dziękuję za możliwość poznania tak cudownych kobiet i spędzenia tego dnia bardzo wyjatkowo (udział w metamorfozie - niezwykłe doświadczenie). Świetna organizacja i wspaniali prowądzacy. Gratulacje!

Katarzyna Turek (sponsor na warsztatch IMA)